Pri objednávke nad 29 Eur získate darček ZADARMO!

Reklamačný protokol / Odstúpenie od zmluvy

Potrebujete reklamovať tovar alebo odstúpiť od zmluvy? Skontaktujte nás na obchod@svojtka.sk. Odpoveďou vám pošleme informácie vrátane odkazu na vrátenie knihy cez prepravcu DPD (V PRÍPADĚ REKLAMÁCIE). V tomto odkaze budete mať na výber vrátenie balíčka:

- s vyzdvihnutím u vás doma - môžete si určiť pracovný deň, kedy k vám kuriér príde a balíček vyzdvihne - nie je však možné určiť čas vyzdvihnutia. V deň vyzdvihnutia obdržíte od dopravcu DPD informáciu s časovým oknom vyzdvihnutia balíčka. V tomto prípade nemusíte mať vytlačený žiadny štítok, kuriér si ho privezie.

Alebo

- odnesenie balíčka na DPD výdajné/sberné miesto - v odkaze sa vám podľa vašej polohy zobrazí zoznam výdajných miest, stačí si len vybrať, v ktorom odbernom mieste balíček odovzdáte. V tomto prípade je nutné mať vytlačený štítok, ktorý sa vám zobrazí po dokončení procesu zadávania vrátenia balíčka. 

V oboch prípadoch prosíme, aby bol v balíčku vložený reklamačný protokol alebo formulár na odstúpenie od zmluvy - na stiahnutie tu:

Reklamačný protokol_Svojtka & Co_2024

Formulár na odstúpenie od zmluvy_Svojtka & Co