Kto sme - o nás

Vydavateľstvo Svojtka & Co. vydáva knihy pre deti predškolského veku, ďalej široké spektrum obrazových titulov pre dospelých z oblasti tzv. non-fiction literatúry a preslávenú edícii sprievodcov Lonely Planet. Na slovenskom knižnom trhu pôsobíme od roku 2005.
Tituly prijímame od renomovaných svetových nakladateľov.

Z oblasti literatúry pre najmenších nájdete v našej ponuke leporelá s pohyblivými prvkami, ako sú napríklad obľúbené MiniPÉDIE. Okrem prvkov pohyblivých majú leporelá prvky hmatové - rôzne povrchy, materiály, reliéfy a otvory, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku detí. Pre predškolské aj školské deti pripravujeme celý rad encyklopédií s odklápacími okienkami, prevzatý napríklad z renomovaného vydavateľstva Usborne, prostredníctvom ktorých sa môžu zoznámiť s mnohými oblasťami a disciplínami. Stálicami medzi témami sú zvieratá, dinosaury, vesmír, stroje a ľudské telo.

Naše náučné knihy pre staršie deti sa zameriavajú nielen na ich vzdelanie faktické, ale aj sociálne a emočné. Pripravujeme pre nich knihy o pokusoch, počítačoch, politike a financiách, rovnako ako o vzťahoch, bezpečnosti na internete a zdraví fyzickom aj psychickom. Celý rad našich pracovných zošitov pre deti a metodických príručiek pre rodičov vychádza z pedagogického smeru podľa Márie Montessori. V neposlednom rade vydávame detskú beletriu, ktorá najviac pobaví čitateľa na prvom stupni základnej školy.

V knihách pre dospelých si dávame záležať najmä na kvalitnej grafickej úprave. Preto medzi nimi nájdete výpravné obrazové publikácie o cestovaní všetkými možnými prostriedkami do rôznych kútov sveta. Objavovať ich môžete so šnorchlom a potápačskými okuliarmi, alebo napríklad s pohárom vína v ruke. Vďaka našim knihám z kategórie hobby sa naučíte variť, šiť, športovať aj hrať na hudobné nástroje. Prečítate si o svojich obľúbencoch, či už sú to Monty Python, The Beatles alebo Vinnetou a pokocháte raritnými fotografiami pre fajnšmekrov.

Našim nosným radom pre cestovateľov je Lonely Planet pre svoju prehľadnosť, praktickosť a aktuálnosť, najobľúbenejšia edícia sprievodcov, na ktorej vydávanie v češtine máme licenciu. Pod touto značkou vychádzajú klasické bedekre zamerané na jednotlivé krajiny a oblasti, tak vreckový sprievodcovia po mestách. S Lonely Planet sa na cestách nielen nestratíte, ale i dohovoríte - prináša konverzácie a slovníky hlavných svetových jazykov.

Všetky inzerované knihy máme skladom a sú hneď pripravené na expedíciu - bez prostredníka, za výhodné ceny. Pri prezeraní našej produkcie iste oceníte možnosť nahliadnuť do všetkých kníh, balíčky za super ceny a informatívne články o práve vydaných či chystaných tituloch. Aktuálne ponúkané tituly nájdete v e-shope: www.svojtka.sk. 

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 233 329 180. Môžete nám aj zaslať e-mail na adresu: svojtka@svojtka.sk alebo objednavky@svojtka.sk.

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook, Pinterest, Youtube aj Instagram.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie