Knižnička – Prvé čiernobiele knižky pre bábätko Stella Baggott
Kód: 36021Súvisiaci tovar
V tomto leporele s prvými slovami sa najmenšie deti zoznámia s najrôznejšími mláďatami z celého sveta. Reálne fotografie s popismi pre ľahké učenie prvých slov.
V tejto zábavnej knihe nájdete veľa zvierat z celého sveta a s otočnými kolieskami zažijete nielen veľa zábavy, ale precvičíte si aj jemnú motoriku.
S jasnými fotografiami a tvrdými stranami, ktoré sa dajú vďaka pevným záložkám ľahko otáčať, je toto výborná prvá knižka o zvieratách pre vaše dieťa.
Ideálne prvé čítanie so základnou slovnou zásobou zo všetkých oblastí. Deň, zvieratá, protiklady, farby... všetko v pestrých aktivitách s odklápacími okienkami!
Séria Malé kroky podporuje postupné osvojovanie jazyka a pomáha deťom objavovať svet. Zábavné otázky a úlohy uľahčia spoznávanie zvierat krok za krokom.
Na stránkach tejto veselo a originálne ilustrovanej knižky sa najmenšie deti zoznámia s protikladmi v ríši zvierat.
Knižka obsahuje základnú slovnú zásobu predmetov okolo nás s názornými fotografiami. Je to ideálna pomôcka pre najmenšie deti, ktoré práve začínajú hovoriť.
Veselé leporelo s rôzne tvarovanými stránkami zoznámi malé deti s hračkami, hraním, aktivitami a podporí rozvoj slovnej zásoby.
Táto knižka pre batoľatá obsahuje roztomilé ilustrácie 100 prvých slov. Vaše dieťa sa vďaka nej naučí množstvo nových vecí a bude rozvíjať slovnú zásobu.
Toto malé leporelo s fotografiami a popismi je ideálne pre najmenšie deti, ktoré si začínajú rozširovať slovnú zásobu.
Podrobný popis
Súborné vydanie štyroch obľúbených čiernobielych leporel. Tieto knižočky predstavujú ideálnu prvú knižku pre vaše bábätko. Veľká je tak akurát do detských ručičiek, má oblé hrany a vďaka pevným stránkam vydrží aj menej šetrné zaobchádzanie. Obrázky zvieratiek, predmetov, bábätiek v rôznych situáciách alebo jednotlivé časti tváre, prispôsobené malému dieťatku, si vaše bábätko môže prezerať stále dookola. Čiernobiely variant s jemnými farebnými prvkami je pre správny vývoj zraku malého bábätka vhodnejší než pestrofarebné obrázky. Ukážte svojmu dieťatku, ako má otáčať pevné stránky, a rozvíjajte tak u neho jemnú motoriku a koordináciu pohybu prštekov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kontrastné leporelá a knihy pre bábätká |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.231 kg |
| EAN: | 9788056707104 |
| Téma: | ostatné |
| Typ knihy: | knižnička, kontrastné, pre chlapcov, pre dievčatá |
| Vek: | 0-1, 1-2 |
| ISBN: | 978-80-567-07104 |
| PCT: | 36021 |
| Výška: | 99 |
| Počet strán: | 4 leporelá, každé 10 |
| Šírka: | 85 |
| Rozmery: | 850 x 990 x 50 mm |
| Väzba: | Leporelo 4x (knižnička) |
| Chrbát: | 5 |
| Expedícia: | 2025-10-27 |
| Vytlačené: | Čína |
Leporelo pre bábätká od 6 mesiacov na rozvoj zraku prostredníctvom objavovania farieb a zvierat zo záhrady.
Leporelo pre bábätká od 6 mesiacov na rozvoju zraku prostredníctvom objavovania farieb a zvierat z džungle.
Kontrastné leporelo so zvieratkami z farmy napomáha s prirodzeným vývojom zraku a hmatu vášho dieťatka a obsahuje posuvné prvky.
Kolekcia 9 miniknižočiek - leporel, vďaka ktorým sa dieťa zoznámi s najrôznejšími zvieratkami. Knižočky sú ľahké a vmestia sa aj do tých najmenších ručičiek.
Táto prvá knižnička obsahuje štyri malé leporelá, ktoré zoznámia vašich najmenších s kuchyňou, detskou izbičkou, obývacou izbou a kúpeľňou!
Táto kolekcia obsahuje šesť malých roztomilých leporel, pomocou ktorých sa vaše dieťa zábavnou formou naučí rozoznávať šesťdesiat zvieratiek!
Táto kolekcia obsahuje šesť malých roztomilých leporel, pomocou ktorých sa dieťa zábavnou formou naučí farby, ročné obdobia, tvary, protiklady a ďalšie slová
Kontrastné leporelo s pútkom na kočík plné zvieratiek z farmy, ktoré vďaka výrazným farbám stimuluje zrak. Ideálna prvá knižka pre bábätká na cesty.
Na stránkach tohto malého leporela sa bábätko stretne s postieľkou, plienkou, plyšiakom a ďalšími vecami. Poznávanie jeho malého vesmíru sa môže začať!
Čiernobiele leporelo s jednoduchými obrázkami zvieratiek, doplnené o kontrastné prvky, predstavuje vhodnú prvú knižku pre vaše bábätko.
36021
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Knižky sú vhodne od narodenia, pôsobia upokojujúco a bábätku sa veľmi páčia. Bábätko si trénuje jemnu motoriku a nádherne začne zdvíhať a držať hlavičku. Sada obsahuje 4 knižky z rôznymi motivámi. U nas to zaujalo aj 2,5 ročného tak to je čo povedať. Knižky majú uschovny tvrdý obal a sú vhodne aj na cestovanie. Už sa teším ako ich vezmeme na dovolenku.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
