Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
2895 hodnotení
5
2811x
4
43x
3
14x
2
7x
1
20x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
MM
Martina Matulíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.4.2022
Doručenie veľmi rýchle. Knižky boli super.
M
Mária
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.4.2022
Už viackrát som tu nakupovala a v budúcnosti aj naďalej budem. Skvele knižky pre male deti a aj pracovne zošity.
JA
Jarmila Antalík
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
LG
Lenka Gidova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
JJ
Jana Jurečková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
PM
Petra Michalková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
L
Lucia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
D
Danka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
S obchodom som spokojná.
Krásne knižky.
Veľká pestrá ponuka
Rýchle dodanie
IM
Ivana Mesarcikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.4.2022
+ rychle dodanie, predladna stranka
+ Rychle dodanie tovaru
+ Podrobne ukazky knih/ videa
+ - Veľký výber kníh pre rôzne vekové kategórie
+ - Rýchle doručenie
EF
Eva Fraštacká
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2022
Vždy 100% spokojnosť,široký výber kníh,pracovných zošitov. Hlavne kupujem pre deti od narodenia do 4r. Samozrejme budem pokračovať,keďže deti knihy aj pracovné zošity majú veľmi radi.
ZŠ
Zuzana Štefková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.4.2022
Áno,áno som veľmi, veľmi spokojná s nakupovaním v tomto obchode, krásne knižky,super rýchlo doručené a starostlivo zabalené....
Rýchla jednoduchá objednávka, rýchle vybavenie aj doručenie. Spokojnosť so všetkými aspektmi...
+ Krásne kvalitne knihy
+ Rýchle dodanie tovaru
+ Dobre zabalené - nepoškodené
+ Komunikácia
R
Romana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.4.2022
Veľmi dobrý obchod, rýchlo to pošlú. Toľko majú toho že si neviem vybrať a potom len rozmýšľam čo kúpiť ????
LB
Lenka Bartánusová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.4.2022
S eshopom sme spokojný, je si z čoho vybrať. Nakupujem pre dcérku, neter, synovca, občas mám v zásobe aj knihy a aktivity pre obdarovanie.. Keď sa zásoby pre dcérku míňajú, vždy dopĺňame..
LŠ
Lucia Štofanová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.4.2022
MS
Martina Sedlárová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.4.2022
Pre syna objednávam už od narodenia a on tie knihy vážne miluje. Sú krásne farebné,pohyblivé,vzdelávajuce. Tovar príde vždy rýchlo, pekne a starostlivo zabaleny, tak aby sa nič nepoškodilo. Som veľmi spokojná ????????
