Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
2897 hodnotení
5
2813x
4
43x
3
14x
2
7x
1
20x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
MV
Miriam Vančova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.6.2026
NM
Nikola Megova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.6.2026
Veľmi pekné knižky,super výber a rýchle dodanie 🙂
+ Vsetko super, mozem len odporucat
+ Rýchle dodanie tovaru
Objednávam od obchodu viackrát a vždy som spokojná . Navyše vždy ma potešia novinky.
ZV
Zuzana Vinterová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.6.2026
Všetko super, dobre ceny,krasne knižky, deti su vždy spokojné :)
+ Pekne publikacie pre deti,,syn sa vzdy zabavi aj nieco nove nauci
+ Rychle dodanie
+++
Veľmi rýchle doručenie
KK
Katarína Kučerová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.6.2026
Rychle dodaniee
JF
Jana Gregorová Fijalková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.6.2026
Odporúčam, všetko bolo v poriadku, objednávka bola rýchlo odoslaná.
mám len dobré skúsenosti s obchodom. Pri takto zaujímavej knižke by bolo dobré prezentovať obrázok otvorenej knihy aspoň na jednej strane. Aby bolo vidno aká je to úžasná knižka
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.6.2026
Vynikajúce ceny, zaujímavé tituly pre deti.
+ rýchle dodanie
+ všetko prišlo pekne zabalené bez poškodenia
+ tovar je top kvality, krásne spracované knižky
Objednávala som cez tento e-shop už viackrát a vždy som bola s tovarom maximálne spokojná. Odporúčam všetkými desiatimi!
MA
Miroslava Arpasova
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
2.6.2026
Knizky su krasne. Objednala som tri, pre rocneho syna. Zial jedna knizka ma rozlepenu stranu, skusime ju zlepit sekundovym lepidlom. Skoda :( ostatne knizky su v poriadku.
+ Neskutočne rýchle vybavenie objednávky. Seriózny prístup.
Určite odporúčam. Rýchle dodanie. Krásne knihy.
KJ
Katarína Jesenská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.6.2026
Knižky krásne a kvalitne spracované , upútajú každé dieťa svojimi pestrými stránkami , rýchle dodanie
Zasielka nebola dobre zabalena, rozsypala sa mi ihneď po doručení na špinavú zem - boli to knižky pre bábätko. Okrem toho sme kúpili 2 knižky zo série, ktorú tvoria 4 knižky. A z pitich dvojstrán boli 4 dbojstránky rovnaké. To nás sklamalo.
Krásne pre deti veľmi zaujímavé knihy, aj pre tých najmenších
