Pri objednávke nad 29 Eur dostanete knižný darček ZADARMO.

Môj zošit Montessori

Kód: 34147
14,90 € –50 % 7,45 € 6,77 € bez DPH
Na sklade (3 ks)

Aktivity inšpirované metódou Montessori umožnia deťom spoznávať vlastnými silami okolitý svet. Deti od 3 rokov sa pripravia na písanie, čítanie i počítanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Knižka je plná najrôznejších aktivít pre deti od 3 do 6 rokov. V podobe pracovného zošita prekladá rozmanité aktivity z metódy "Montessori", ktoré podporujú deti v tom, aby spoznávali a porozumeli okolitému svetu. Dôraz sa kladie na prácu s prírodnými materiálmi, aj preto sú stránky zväčša čiernobiele. Jednotlivé činnosti sú zostavené tak, aby si dieťa postupne osvojilo základy písania, počítania a pripravilo sa na čítanie. V knižke možno maľovať, lepiť aj strihať, jej súčasťou sú aj samolepky. Nechýba ani poznávanie prírody a sveta okolo nás. Sprievodné texty určené rodičom vysvetľujú, ako s jednotlivými časťami knihy pracovať. Tak rýchlo do toho. Svet okolo vás už čaká na objavenie! Knižka s prvkami Montessori.

Slovenské vydanie publikácie francúzského nakladateľstva Nathan.

 

Upozornenie

Grafická úprava knihy vychádza z pôvodného vydania, preto sa v nej niekde stretnete  s odlišným písaním niektorých písmen. Ako metodickú pomôcku sme pre vás pripravili platné tvary slovenskej abecedy, ktoré sú k stiahnutiu kliknutím na odkaz nižšie.

 Slovenská abeceda

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori knihy - rozvoj dieťaťa
Hmotnosť: 0.705 kg
ISBN: 978-80-567-0043-3
PCT: 34147
Počet strán: 208+2nalepky
Rozmery: 230x270 mm
Téma: Montessori
Typ knihy: ostatné
Väzba: broz.
Vek: 3-5

34147

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: