Ťaháky (nielen) pre školákov

  Tak nám tá škola konečne začala! Pre niekoho bolo nedávne obdobie dobrodružstvo ala "Dva roky prázdnin". A bohužiaľ - toto by snáď ani Jules Verne nevymyslel - dobrodružstvo pokračuje ďalej a my rodičia len trnieme, čo prinesie nasledujúci týždeň, deň alebo dokonca hodina.


  A zatiaľ čo na filmový trhák o roku 2020 nemusíme ani do kín, na školské ťaháky vás pozývame do nášho e-shopu.


  Môžu sa hodiť menším i väčším školákom a vlastne nielen im. Aj my dospelí občas tápeme a nie je žiadna hanba opýtať sa našich školopovinných detí, ako je to vlastne správne. Často ich to iste aj poteší: "Ha, viem niečo, čo mama nie!" Alebo nazrieme do jedného zo štyroch ťahákov, čo majú na stole a je to!

  Môžete si vybrať zo Stručného prehľadu slovenskej gramatiky, Stručného prehľadu anglickej gramatiky, Stručného prehľadu anglickej gramatiky alebo rovno zo stručného a prehľadného súhrnu "ťahákov" z dejín nášho štátu, matematiky, chémie, fyziky a zemepisu, ktorý u nás nájdete pod názvom Ťaháky (nielen ) pre školákov. Pre istotu odporúčame objednať rovno všetky štyri, budú sa rozhodne hodiť a za cenu 2,47 € je to investícia viac ako dobrá

  A čo všetko v ťahákoch nájdete? V slovenskej gramatike od písmen, cez vybrané slová, písanie s/z, veľké písmená, stavbu slov, no v skratke, nájdete tam na jednom mieste všetko, v čom môže slovenská gramatika potrápiť ... a že toho nie je práve málo. Rovnako tak v gramatike nemeckej či anglickej nájdete jednoduché frázy, nepravidelné slovesá, uvádzanie času, zámená, číslovky a mnoho ďalšieho.


  Vedomosti v kocke, aj tak možno nazvať tento stručný a prehľadne usporiadaný súhrn niekoľkých "ťahákov" z dejín nášho štátu, ale aj matematiky, fyziky, chémie a zemepisu vrátane krátkeho nahliadnutia do našej slnečnej sústavy. Obsahuje všetko od stručného prehľadu našich dejín vrátane chronologicky radených predstaviteľov nášho štátu, od prehľadu rímskych číslic cez trojčlenku, zlomky a percentá až po algebru, rovnice a prehľad geometrie, od mechaniky telies, kvapalín a plynov cez elektrinu a optiku až po miery a váhy, od delenia chemických látok cez popis periodickej sústavy prvkov až po prehľady anorganických a organických zlúčenín, od rozdelenia podnebných pásiem pred jednotlivé svetadiely a ich zemepisné rekordy až po slovenské a svetové zemepisné rekordy, od stručnej charakteristiky vesmíru až po heslový popis jednotlivých planét našej slnečnej sústavy.


  Či už preferujete filmové trháky alebo školské ťaháky, z nakladateľstva Svojtka vám prajeme, nech všetky vaše budúce dobrodružstvá končia happy-endom.


  Všetky ťaháky nielen pre školákov nájdete v našom e-shope TU.

  Ďalšie články

  hore