S knihou usmievavou mamou ľahko a rýchlo 3.diel

  Ešte vám dlhujem sľubovaný útek od reality do sveta príbehov. Verte tomu alebo nie, literárny hrdinovia nemajú karanténu. Naopak sa vydávajú na rôzne dobrodružstvá!

  Deti, ktorým sa cnie po kamarátoch a škole, rozptýli mladá slečna Krutoprísna Iza, ktorá povykladá o svojich šialených nápadoch s partiou kamarátov. Jej učiteľka bola unesená mimozemšťanmi! To, že novej spolužiačke z Francúzska chutia obedy v školskej jedálni zaváňa špionážou, pretože komu by už chutila koložvárska kapusta!

  Deti určite pobavia Rozprávkové pohromy! Klasické príbehy, ktoré všetci poznáme, avšak hrdinovia v týchto príbehoch chcú držať krok s časom, a tak text, ktorý všetci poznáme, patrične okomentujú vtipnými komentármi a s ilustráciami, ktoré pobavia vás i vaše deti.

  No a nakoniec som si nechala to NAJlepšie. Keď už nastane u nás doma kríza a deti plačú, pretože jeden druhému zobral stlačenie tlačidla vo výťahu/piškótu/ponožku/čokoľvek, nasadzujte ťažký kaliber - akúkoľvek knihu z radu NAJ ... Poznáte túto edíciu? Je to tá najinteraktívnejšia a najväčšia edícia, čo sa rozmeru týka, ktorú momentálne ponúkame, a moje deti sa od nej nevedia odtrhnúť. Niekedy to nejde ani otcovi!

  Každá kniha obsahuje viac ako 50 pohyblivých prvkov, takže môžete pomôcť smetiarom vyhodiť kontajner na smeti, postaviť horskú dráhu, zaparkovať auto do garáže, opraviť súčiastku na kozmickej lodi, prezliecť letušky a veľa ďalšieho.

  Tento rok sme pridali niekoľko titulov, aby si na svoje prišlo aj dievčenské publikum. V ponuke nájdete dopravné prostriedky, stavby, mesto, vesmír a lietadlá a letisko. Za tieto knihy by som dala ruku do ohňa!

  Zďaleka všetko, čo by som Vám rada ukázala, sa mi do článku nezmestilo (napríklad tipy na domáce pokusy, to ma mrzí!). Tak ak môžem, rada by som Vás pozvala k nám, do nášho e-shopu. Príďte sa pozrieť! U takmer všetkých knižiek si môžete aj pár stránok prelistovať.

  Samozrejme každodenne naše knihy ukazujeme aj na Facebooku a Instagrame, budeme veľmi radi, keď nás tam budete sledovať!

  Pevné zdravie praje Bára Svojtková za celý tím Svojtka & Co.

  Ďalšie články

  hore