Preskúmaj vesmír a svet zvierat s našimi prieskumníkmi

  Všetkých malých prieskumníkov by som rada upozornila, že sa obľúbený rad encyklopédií s okienkami rozrástol o ďalšie súrodencov. Podporovať v deťoch prirodzenú túžbu objavovať a dozvedať sa stále nové veci, určite zvládnu na jednotku dve úplne nové encyklopédie s okienkami.

   

  Prvé želiezko v ohni Malý prieskumník – Svet zvierat deti zoznámi so zvieratami z rôznych oblastí sveta.

   

  A vďaka ďalšiemu zástupcovi: Malý prieskumník – Vesmír preskúmajú malí kozmonauti a kozmonautky bližší aj vzdialenejší vesmír a spôsoby, ktorými môže človek odhaľovať jeho tajomstvá.

   

  Nasledujúce prieskumník v rade sa zameriava na ľudské telo: Malý prieskumník - Moje úžasné telo. Deti sa tu dozvie, k čomu majú mozog, telesné obeh atď.

   

  Ak hľadáte hravú a zároveň vzdelávaciu knižku, ak chcete dieťa viesť k tomu, aby sa naučilo samostatne prepracúvať k znalostiam, radi vo svojom dieťati podporujete túžbu objavovať a hlavne ak ide o to, aby ich prvé knižky takzvane neotrávili, skúste napríklad tieto dve novinky – a ako inak než s obľúbenými otváracími okienkami. Práve pre vás totiž pripravujeme prieskumníkov Dinosaury a Farma. Tak snáď sa vám budú páčiť!

   

  Schválne – domnievate sa, že v publikáciách pre žiakov najnižších tried sa nenájdu otázky, na ktoré by ste pravdepodobne sami nevedeli odpovedať? Napríklad, ako veľké má srdce veľryba, koľko toho dokáže ťava odrazu vypiť alebo koľko váži najväčší meteorit?

   

  Napísala Erika Stařecká

  Malý prieskumník - Vesmír

  Malý prieskumníkMalý prieskumník - Svet zvierat

  Malý prieskumník - Moje užasné telo

  Ďalšie články

  hore