Predstavujeme marcové knižné novinky


  Pracovné zošity Kumon sa u vás tešia veľkej obľube, a preto pokračujeme s ďalšími nadväzujúcimi dielmi.


  Tešiť sa môžete napríklad na Úžasné spájanie, ktoré je spoločne so zošitom Spájanie úvodnom vstupom do série pracovných zošitov Kumon.  A ak ste prepásli niektorý z predchádzajúcich zošitov, to nič – dotláčame napríklad Jednoduché bludiská a na ne nadväzujúce Bludiská .  A z formátovo menších zošitov Nalepovanie! Takže pastelku do ruky a hurá na to! A nezabudnite, učenie sa novým zručnostiam by mala byť hlavne zábava.  V poslednom roku viac ako inokedy treba dbať na hygienu a správnym návykom učiť aj deti.

  Pomocou knihy Čo je to vírus? deťom zrozumiteľnou formou môžete vysvetliť, čo sú vírusy, čo môžu spôsobiť a ako sa chrániť.


  Na podobnú tému dotláčame obľúbenú knižku Prečo si musím čistiť zuby?, ktorá vysvetľuje, prečo je dôležité dbať na ústnu hygienu.   Škola je občas drina a nabifľovat sa všetky dáta, mená a udalosti alebo cudzie slovíčka môže byť pre nejedno dieťa nočnou morou. Preto vydávame sériu ťahákov naprieč školskými predmetmi, ktoré nadchnú nielen študentov.


  Ale čo tí najmenší? Ani na nich sme nezabudli a pripravili sme Prvé ťaháky pre najmenších, ktoré si dieťa môže rozložiť ako harmoniku a preskúmať všetko, čo ho v tomto úžasnom veku 1 – 3 rokov zaujíma.  Snažíme sa, aby bol náš edičný plán vždy aktuálny, no v súčasnom zložitom období sa môže stať, že sa  niektoré tituly nie našou vinou v tlačiarni trošku pozdržia. Pokiaľ chcete mať teda naozaj aktuálne informácie, využite pri pripravovaných novinkách zadanie strážneho psa... Ten vás potom upozorní, že je titul naskladnený :-)

  Kúpte si knižky z recenzie

  Ďalšie články

  hore