Predstavujeme májové knižné novinky

  Pripravili sme pre vás kopec nových knižiek a dotlače obľúbených titulov. Poďme sa na niektoré z nich pozrieť.

  Zdá sa, že slovíčko Kumon už nemusíme siahodlho vysvetľovať, pretože naše pracovné zošity miznú zo skladu závratnou rýchlosťou, a tak nielenže dotlačujeme už vydané diely, ale tento mesiac rozširujeme "Kumon rodinku" o tri ďalšie: Úžasná bludiská, Kreslenie a Úžasné spájanie. A to nie je všetko! Pripravili sme pre vás úplne nové pracovné zošity Kumon s názvom Príprava do škôlky. Tešiť sa môžete na tri pracovné zošity: Strihanie, Matematika a Kreslenie.

  Klasické rozprávky sú neoddeliteľnou súčasťou knižnice v každej domácnosti. Príbehy o Snehulienke, Červenej čiapočke alebo Šípkovej Ruženke poznajú deti už naspamäť.

  Čo tak im ale tieto nesmrteľné príbehy oživiť pomocou priestorového leporela? Postavy i kulisy doslova vystúpia do priestoru s každou otočenou stránkou a detská fantázia sa rozbehne na plné obrátky.

       

  MiniPédie patria medzi obzvlášť obľúbené stálice v našej ponuke a tento mesiac vydávame Moje krásne farby a Moje prvé protiklady. Obe leporelá s pevnými stránkami a rozkošnými ilustráciami obsahujú veľké kusy puzzle na precvičovanie jemnej motoriky.

      

  Súborné vydanie štyroch knižiek Prvé čiernobiele knižky pre bábätko je ideálnym darčekom pre baby shower a nesmie chýbať v žiadnej výbavičke.

  Pre trochu staršie deti, ktoré baví prehistória a snívajú o tom, že sa z nich raz stanú paleontológovia, tu máme okienkovú encyklopédiu Dinosaury - Prečo boli také veľké?

  Veríme, že v nej malí zvedavci nájdu odpoveď na všetko, čo ich o dinosauroch a praveku zaujíma.

    

  Tieto a množstvo ďalších zaujímavých titulov na vás čakajú v našom e-shope, tak sa u nás rozhliadnite a urobte radosť sebe aj svojim deťom.

  Kúpte si knižky z recenzie

  Ďalšie články

  hore