Predstavujeme júnové knižné novinky

  Ako hovorí stará knihomolská pranostika: Jún mokrý a studený - najlepšie je knihy zaobstarať. A preto sme na vás ani tento mesiac nezabudli a pripravili sme doslova záplavu noviniek. Na jún chystáme naozaj veľkú úrodu nových titulov, ale aj obľúbených dotlačí - predovšetkým z populárnej série MiniPÉDIÍ.

   Do našich radov obľúbených kontrastných leporel vítame Ahoj drobček Ideme! a Ahoj drobček Zvieratá. Čiernobiele leporelá pre najmenšie deti s jednoduchými a naozaj roztomilými ilustráciami sú ideálne pre postupný aprirodzený vývoj očí malých detí.           

     

                                                                                                                                                                                                                     

  Medzi zvieratká z farmy a dopravné prostriedky vás prenesie Farma POP POP-UP MiniPÉDIA a Ideme! POP POP-UP MiniPÉDIA. Tieto leporelá s úžasnými priestorovými obrázkami, ktoré sa objavia pri každom otočení stránky, vám i vašim malým ratolestiam hravým spôsobom predstavia nielen zvieratká a vozidlá, ale aj precvičia pozorovacie a motorické schopnosti.

  Rad Malé kroky podporuje postupné osvojovanie jazyka a pomáha najmenším deťom objavovať svet. Tieto leporelá sú plné otázok a úloh, ktoré si kladú za cieľ uľahčiť poznávanie okolitého sveta. Realistické fotografie, jednoduché popisy a konkrétne zadanie nabádajú deti k interaktívnemu učeniu a hraniu.

  Akákoľvek kreatívna činnosť deti nielen veľmi baví, ale tiež precvičuje ich motorické schopnosti a koordináciu oka a ruky. Vyfarbi ma! Nákladiaky a Vyfarbi ma! Farma sú knižky, ktoré možno vyfarbiť pomocou namočeného štetca, ktorý je súčasťou kníh. Ale pozor, to nie je všetko! Vyfarbený obrázok po čase zmizne, a tak ho deti môžu vymaľovávať stále dokola. Okrem obrázkov na vymaľovanie obsahujú knižky aj úlohy na hľadanie, ktoré precvičia pozornosť a sústredenie

  Ešte záverom vám odporučíme poučnú a krásne ilustrovanú knižku plnú okienok Kdeže bývajú zvieratká, a Sprievodca prírodou, s aktivitami a úlohami pre všetkých milovníkov prírody, alebo Najkrajšie motorkárske trasy v Európe a Úchvatné svetove trekingové trasy.

  Rozhodne sledujte naše internetové stránky a sociálne siete, aby vám neunikli ďalšie chystané novinky, zaujímavé články a najnovšie informácie.

  Ďalšie články

  hore