Predstavujeme februárové knižné novinky

  Aj v uplynulom roku sme pracovali usilovne a s nadšením, aby sme vám mohli aj naďalej robiť radosť s knižnými novinkami. Radi by sme vám preto predstavili pár tipov, ktoré by vám vo februári rozhodne nemali uniknúť.

  Pre drobné ručičky sme pripravili malinké knižky Malé ruky Hračky a Malé ruky Zvieratá z farmy, ktoré môžete zavesiť na kočík, detskú autosedačku alebo kamkoľvek vás napadne. Nechajte deti, nech sa zabavia samé a prezerajú si a hravou formou precvičujú jemnú motoriku, alebo si knižky prezerajte spolu s nimi. Aby kočíková knihovnička bola pestrá, vydávame pre vás ešte ďalšie dve závesná leporelá, v ktorých nájdete kúzelné ilustrácie nášho obľúbeného ilustrátora Alexa Schefflera - Prvá farma do kočíka, Prvé zvieratá do kočíka.

  Vo februári sme nezabudli ani na deti predškolského a školského veku a predstavujeme vám zošity hravej Montessori pedagogiky. Objavuj svet, Objavuj prírodu a Prvé slová, určené pre deti od 3 do 6 rokov, obsahujú nespočetne aktivít vychádzajúcich z tejto obľúbenej vzdelávacej metódy. Určite si prichystajte nožnice aj lepidlo a pripravte sa na skoro nekonečné zábavné objavovania.

  Pracovný zošit Zvieratá, z ktorých ide strach je novinka, na ktorú vás chceme nalákať, tak aj upozorniť. Ale neľakajte sa! Pavúky, netopiere, nočné motýle a diviaky - možno sa na prvý pohľad tieto zvieratá zdajú byť hrozivé a strašidelné, ale nie je to tak. Sú zaujímavé a veľmi potrebné. Objavíte ich spôsob života a zistíte, že sa naozaj nie je čoho báť. 

  Vieme, že zabaviť deti počas daždivých dní trápi nejedného rodiča, ale s hravými zošitmi plnými plstených a blyštivých samolepiek a záludných aktivít nudné dni budú vzápätí dávnou minulosťou.

  A aby sme nezabudli! Na sklad tiež dorazí dotlače, po ktorých sa vždy zapráši! Najpredávanejšie minipedie, okénkovka Čo je to hovienko a ďalšie vaše obľúbené.

  Všetky uvádzané novinky možno ešte nedorazili, je to ponuka na celý mesiac. 

  A ako zistiť, že tá "vaša" knižka je už skladom? Je to jednoduché - sledujte nás na našich sociálnych sieťach. 

  Noviniek bude jednoducho vo februári obrovská hromada! 

  A my dúfame za náš všetkých, že so snehom to bude podobne :)

  Ďalšie články

  hore