Predstavujeme augustové knižné novinky

  K našim novým knihám si doslova musíte pričuchnúť. Majú v sebe vône sveta, leta a tvorenia.

  O tom, že knižky voňajú, básni každý knihomoľ. Ale tieto nové leporelá NAOZAJ voňajú, naviac, mnohými rôznymi vôňami! Deti sa pri prezeraní naučia viac vecí zároveň. Budú poznávať farby, predmety a zvieratá a potom hlavne vône. Pod okienkom sa skrýva obrázok, ktorý stačí pretrieť a privoňať si.

  "Čuchacie" leporelá vychádzajú dve: Ovocie a Svet. S akými vôňami sa deti stretnú napríklad v tom druhom? Sú to najrôznejšie vône sveta ako kari, levanduľa, čokoláda, alebo dokonca ihličnany a more. Čítanie viacerými zmyslami je len na pričuchnutie ďaleko.

  V auguste majú deti polku prázdnin pred sebou. Nechcete ich ešte strašiť školou, ale boli by ste radi, keby sa pomaly vrátili do tempa a oprášili si schopnosť (a ochotu) robiť úlohy?

  V zošitoch Ja to vyriešim a Ja to spočítam ich na to vyzývajú ideálni parťáci.

  Škriatok, víla a dve strašidielka objavujú rozprávkové svety a cestou si pre deti prichystali veľa úloh.

  Psst, slovo matematika radšej nevyslovujte, toto je hravé počítanie!

  Jednému by sa zdalo, že cestovanie do rozprávok je teraz jednoduchšie než do skutočných krajín. Dobrodruhov ale komplikácie nezastavia. Nielen pre nich vychádza nový sprievodca Lonely Planet.

  V auguste sa môžete tešiť na Sicíliu, Rakúsko a nesmierne zaujímavú oblasť kultúrnej rozmanitosti, kde sa stretáva Ázia s Európou: Gruzínsko, Arménsko a Azerbajdžan. Prihoďte jedno "elpíčko" do batožiny a vyrazte niekam, kde si vyčistíte hlavu a získate tak potrebný nadhľad. To je jeden z prínosov cestovania.

  Ani v druhej polovici leta nezabúdame na najmenších čitateľov, ktorí sa bez pomoci dospelákov zatiaľ nezaobídu. Obľúbený rad leporel s plstenými okienkami a zrkadlom, kde deti hľadajú ukryté zvieratká, rozširujeme o Kde je pán Káčer? a Kde je pán Autíčko? a tiež pána Psíka.

  Mrknite do e-shopu. V tejto sérii sa pod plstenými okienkami schovávajú ešte Zebra, Sliepky, Sova, a dokonca Jednorožec.

  Urobíte nám radosť, ak s nami budete vaše výrobky zdieľať na Facebooku alebo Instagrame.

  Ďalšie články

  hore