Predstavujeme aprílové knižné novinky  S príchodom jari vítame nielen slnečné a teplé počasie, ale aj mnoho knižných noviniek a dotlače obľúbených titulov.  Skorá jar nabáda k nadšenému pobytu v prírode, preto sme pre vás pripravili dotlač krásnych a veľmi poučných titulov Hmyzí hotel a Vtáčia búdka.

  Tieto pôvabne ilustrované knižky s odklápacími okienkami potešia každého malého zvedavého nadšenca prírody a zvierat. Pevná väzba zaručí, že kniha s vami zvládne nejednu poriadnu výpravu do prírody. Tak hurá na výzvedy!

               
  Dotlačili sme pre vás tiež naozaj obľúbené leporelá Prvá čiernobiela knižka pre bábätko Zvieratá a Bábätká.


  Tieto leporelá s kontrastnými farbami bábätká rozhodne nebudú chcieť dať z ruky.

     
  Avšak keď sa aprílová predpoveď príjemného počasia nevyplní, nevešajte hlavu, máme v rukáve knihy, vďaka ktorým sa daždivé dni zaplnia zábavou i poučením! Knižky z rady Chytré dieťa deťom od 2 rokov jednoduchými aktivitami a roztomilými samolepkami predstavia základy Čísiel, Tvarov, Farieb, Zvierat, Pocitov a Protikladov.

                


  Tituly z radu Šikula a Nezbeda: Poďme sa kamarátiť, Poďme jesť, Poďme si upratať hračky a Poďme si vyčistiť zuby sú milo ilustrované a hravou formou s množstvom úloh a hier deti poučia na názorných príkladoch o zásadách slušného správania aj hygienických návykoch.
  Zošity s trojrozmernými samolepkami a Knihy aktivít vašim deťom zaistia hodiny a hodiny hier a pobavenia, tak neváhajte vziať pastelky do ruky - samolepkám a predstavivosti sa medze rozhodne nekladú!     

  Veríme, že si medzi aprílovými knižnými novinkami vyberiete a zábava i poučenie vás neminú!

  Kúpte si knižky z recenzie

  Ďalšie články

  hore