Zošity aktivít s mačacími kamarátkami

  Lenka, Emma a Anička sú tri kamarátky, ktoré robia všetko spolu. Spoločne cestujú, jazdia na prázdniny, chodia na párty a spoločne sa tiež chcú stať hudobnými hviezdami. Dnes vám predstavíme 4 knižky pre malé slečny, ktoré môžu príbehy Lenky, Emmy a Aničky prežívať spolu s nimi.

   

  KITTY - Mačacie dievčatá, to je séria knižiek, alebo lepšie povedané takých zošitov, plných maľovaniek a samolepiek, ktoré sa dajú používať opakovane. Malá dizajnérka si môže mačacie trio vyparádiť na párty na tisíce spôsobov a uznajte sami, aké dievča, slečna alebo aj mamička by nechcela mať vlastnú skriňu plnú nekonečných modelov :-)

   

  Každý diel má inú tému - Superhviezdy, Supermodelky na dovolenke, Deň s priateľmiHlavné mesta módy. Jedno ale majú všetky štyri diely spoločné - veľa zábavy a aktivít, ktoré budú mladé slečny baviť. A navyše, maľovanie a práca so samolepkami sú ideálne pre rozvoj jemnej motoriky. Hraním si teda zároveň cvičia prstíky, cit pre detail a rozvíjajú fantáziu. Takéto zručnosti sa im budú neskôr vo väčšom svete rozhodne hodiť!

   

  Všetky 4 diely série KITTY - Mačacie dievčatá nájdete samozrejme v našom e-shope TU.

  Ďalšie články

  hore