Karty s aktivitami

  Nie je to úplne bežný knižnej formát. Tiež sa hodí v situáciách, kedy by ste bežnou knižku zavreli.

  Hlavne je s nimi zábava.

  Ale zároveň deti niečo naučia, sú zamerané na rozvoj ich zručností a logického myslenia. To je pre život naozaj potrebné, čo my dospelí dobre vieme.

  Karty sme pre vás vydali už skôr, a to vo forme znova použiteľných maľovaniek s fixkou – vo verzii Monštrá, Na prázdnináchObrázkových hádaniek. Balenie obsahuje 50 obojstranných kariet.

   

  Čo je ich najväčšou výhodou? Okrem toho, že všetko nakreslené s priloženou stierateľnou fixkou sa dá ľahko zmazať a nakresliť znovu, je to hlavne to, že deti sa skutočne zabavia. Karty majú skutočne pekný obsah a hodia sa prosto kamkoľvek – do reštaurácie, na dlhú cestu autom, na daždivé popoludnie atď.

   

  Momentálne máme v ponuke niekoľko typov kariet. Práve nám dorazili dve novinky, ktoré sú pre únavnú cestu na zadnom sedadle auta, smer more, to pravé. Áno, hádate správne, nie je náhoda, že tieto karty vyšli práve v zimnom období, keď sa najviac jazdí na výlety na hory a cesta môže byť pre deti príliš dlhá. Pre menšie deti sú vhodné skôr karty 100 úloh pre malé deti (nielen) do vlaku, väčšie deti si naopak potrápia hlavičky s kartami Hádanky – zábavné počítanie. A niekedy skutočne vtipne – vyplňovať napríklad diagram o kravskom mlieku môže byť celkom zábavné.

   

  Užite si rodinnú dovolenku!

  Napísala Bára Svojtková

   

   

  Domaľuj na karty - Na prázdnináchZvieratá - domaľuj na kartyLogické myslenieHádanky - zábavné počítanieObrázkové hry na voľné chvíle

  Ďalšie články

  hore