Kariéra

    Momentálne hľadáme pracovníka online marketingu na slovenskom trhu

    Náplň práce:

    Medzi vaše hlavné pracovné úlohy bude patriť správa našich slovenských sociálnych sietí a webu, tiež vytváranie reklamných kampaní, propagácia na FB, YT, Instagrame či Pintereste. Budete sa starať o našich fanúšikov na sociálnych sieťach. Hľadáme niekoho, kto má blízko nie len k detským knihám, ale najmä kto je pripravený našim zákazníkom ukázať, že všetky naše knižky sú fakt skvelé.

    Ďalej budete komunikovať s našimi spolupracujúcimi influencermi, koordinovať ich reklamné kampane, ale aj vyhľadávať ďalšie kontakty, a to ako slovenské, tak aj české. Medzi vaše milé povinnosti bude patriť aj príprava newslettrov a reporting úspešnosti kampaní.

    K ruke vám bude náš e-shop a jeho intuitívna administrácia, ktorú ľahko zvládnete, a kde nájdete všetky potrebné podklady a informácie.

    A keď sa vo všetkých týchto činnostiach zorientujete, boli by sme radi, keby ste nás posunuli ďalej, a pomohli nám rozvíjať sa – navrhovať najefektívnejšie formy online marketingu.

    Požadujeme:

    Hľadáme kolegu či kolegyňu so zápalom pre knihy, nadaním pre písanie a so zmyslom pre organizáciu.

    Tiež očakávame, že uchádzači budú mať:

    • SŠ/VŠ vzdelanie
    • Výbornú slovenčinu
    • Skúsenosti so správou sociálnych sietí
    • Znalosti rôznych foriem online marketingu a orientáciu v tejto problematike
    • Výborné komunikačné schopnosti
    • Iniciatívu
    • Orientáciu v MS Office a základných grafických programoch

    Ponúkame:

    • Prácu na plný pracovný úväzok
    • Dobré platové ohodnotenie
    • Stabilné pracovné miesto v centre Prahy
    • Kreatívnu prácu s podstatnou zodpovednosťou

    Ak máte záujem pošlite nám prosím CV a motivačný list s krátkym návrhom komunikácie na sociálnych sieťach, ako keby ste už túto pozíciu zastával/a (stačí na polovicu A4) na adresu svojtka@svojtka.cz. Nástup je možný ihneď.

    Budeme sa na vás tešiť.

    Ďalšie články

    hore